blank

Opłata za egzamin maturalny

Komunikat w sprawie opłat za egzamin maturalny

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu informuje pp. Dyrektorów szkół maturalnych, że w zakładce egzamin maturalny > Opłata za egzamin maturalny serwisu internetowego Komisji, dostępna jest funkcjonalność służąca do określania wysokości opłat, które powinny wnieść osoby deklarujące przystąpienie do egzaminu maturalnego w maju 2018 roku.

Prosimy by przyjmując deklarację maturalną absolwenta sprawdzili Państwo wysokość tej opłaty i jeżeli wybrane egzaminy będą płatne, poinformowali składającego deklarację o konieczności jej wniesienia pomiędzy 1 stycznia a 7 lutego 2018 roku (nie wcześniej i nie później).

CHCĘ SPRAWDZIĆ OPŁATĘ ABSOLWENTA...

Jednocześnie informujemy, że po 1 stycznia 2018 roku absolwenci będą mogli na tej samej stronie wpisać wybrane egzaminy, określić opłatę, wydrukować blankiet opłaty i załącznik 26a, które powinni zgodnie z procedurami przesłać do OKE do 7 lutego 2018 r.

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
chrzest 966
 bip logo
odkrywcy talentow
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information