40-lecie nadania imienia szkole - 1976-2016 r.

Polityka prywatności

Polityka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego w Czarnkowie (ZSP im. J. Nojego) dotycząca Ciasteczek

Niniejsza Polityka dotycząca Ciasteczek odnosi się do wszystkich stron internetowych oraz aplikacji na urządzenia mobilne, należących do ZSP im. J. Nojego: *.zspczarnkow.edu.pl

Przez używanie Stron ZSP im. J. Nojego wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z tą Polityką Ciasteczek. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Stron ZSP im. J. Nojego.

Do czego używamy ciasteczek?

ZSP im. J. Nojego używa ciasteczek w różnych celach:

• by Strony ZSP im. J. Nojego działały szybciej i były łatwiejsze w użyciu,
  • aby lepiej dopasować treści dostępne na Stronach ZSP im. J. Nojego do Twoich oczekiwań i zainteresowań,
  • do zbierania anonimowych, zagregowanych statystyk, które pozwalają nam zrozumieć jak ludzie używają naszych stron i pomagają w poprawianiu ich funkcjonalności i zawartości.

Rodzaje ciasteczek używanych na Stronach ZSP im. J. Nojego:

Do czego są wykorzystywane?

Konieczne do działania stron

Niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Stron ZSP im. J. Nojego, pozwalają Ci na poruszanie się po nich oraz używanie ich elementów. Przykładowo mogą zapamiętywać poprzednie czynności (np. otwarte teksty) podczas wracania na stronę w tej samej sesji.

Poprawiające wydajność

Zbieranie informacji o tym jak odwiedzający korzystają ze Stron ZSP im. J. Nojego poprzez dostarczanie informacji na temat obszarów które odwiedzają, czasu jaki na nich spędzają oraz problemów jakie na nich napotykają, jak np. komunikaty o błędach. To pozwala nam poprawiać działanie Stron ZSP im. J. Nojego

Poprawiające funkcjonalność

Zapamiętywanie Twoich ustawień i wyborów (np. nazwa użytkownika, region, w którym jesteś, personalizowane ustawienia treści) by dostarczyć Ci bardziej spersonalizowane treści i usługi. Pozwalają Ci również na oglądanie filmów i używanie narzędzi społecznościowych, np. blogów, chatów i forów.

W jaki sposób mogę zmienić ustawienia dot. ciasteczek albo je usunąć?

Większość przeglądarek internetowych jest początkowo ustawionych na automatyczne przyjmowanie ciasteczek. Możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby ciasteczka były blokowane – w całości lub w jakiejś części, np. tylko od stron trzecich, albo aby każdorazowo otrzymywać komunikat w momencie kiedy ciasteczka są wysyłane na Twoje urządzenie. Pamiętaj jednak, że jeżeli zablokujesz używane przez nas ciasteczka, może to negatywnie wpłynąć na wygodę korzystania ze Stron ZSP im. J. Nojego, na przykład możesz nie być w stanie odwiedzić pewnych obszarów Stron ZSP im. J. Nojego bądź nie otrzymywać spersonalizowanych informacji podczas ich przeglądania. Uniemożliwisz nam także zbieranie anonimowych informacji nt. używania naszych stron w celu stałego poprawiania zawartości Stron i usług ZSP im. J. Nojego.

interklasa