DIAMENTY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Z GÓRKI

diamenty przedsiebiorczosciPodczas przeprowadzonych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie warsztatów „Innowatorium. Tydzień Przedsiębiorczości” prowadzący zajęcia zarekomendowali 8 uczniów (Patrycja Nowak, Dominika Olejnicka, Daria Brzeźniak, Daria Smogur, Klaudiusz Żak, Jakub Kollmann, Filip Kowalski oraz Kacper Ficner) wyróżniających się aktywnością oraz logicznym myśleniem do udziału w projekcie „Diamenty Przedsiębiorczości”.

Jest to projekt z zakresu doradztwa edukacyjno – zawodowego będący jednym z działań towarzyszących Olimpiadzie Przedsiębiorczości, współorganizowany przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Uczniowie reprezentujący Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie w pierwszej połowie lipca wezmą udział w warsztatach zorganizowanych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie będą pracować nad rozwojem świadomości zawodowej, a także otrzymają wsparcie w planowaniu kariery edukacyjnej i zawodowej.

Anna Bednarek, Izabela Rybarczyk