blank

XVI Regionalny Konkurs Matematyczny

XVI regionalny konkurs matematyczny7 czerwca 2018 r. uczniowie klas I mieli kolejną okazję do zmierzenia się w matematycznych zmaganiach. W tym dniu w naszej szkole odbył się XVI Regionalny Konkurs Matematyczny, w którym udział wzięli uczniowie z powiatów: chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, gnieźnieńskiego, pilskiego, poznańskiego oraz złotowskiego (łącznie 46 osób).

Głównym celem konkursu jest popularyzowanie matematyki wśród uczniów, rozwijanie ich uzdolnień, zainteresowań matematycznych oraz pobudzanie do twórczego myślenia. Głównym zadaniem natomiast stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia i porównania posiadanego poziomu wiadomości i umiejętności matematycznych.

Uczeń naszej szkoły Jakub Cwigon znalazł się wśród nagrodzonych zajmując V miejsce w kategorii techników. Serdecznie gratuluję uczniowi i jego opiekunowi –Danucie Mościckiej-Patalas.

Danuta Karpińska

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information