„GÓRKA” SZKOŁĄ ZAWODOWĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

szkola najwyzszej jakosci8 czerwca 2018 roku w Audytorium Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie odbyła się Gala Finałowa konkursu Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości. Dyrektor Szkoły Pan Jan Palacz podczas Gali odebrał prestiżowe wyróżnienie dla szkoły oraz tytuł finalisty konkursu Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości 2018. Szkoła do konkursu zgłosiła projekt  pilotowany przez nauczyciela doradcę metodycznego Danutę Karpińską, opisując nowatorskie pomysły nauczycieli szkoły związane z organizacją popularnego w środowisku Festiwalu Nauk.

W tym roku odbyła się III edycja ogólnopolskiego konkursu „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości”. Organizatorem konkursu jest Fundacja Fundusz Współpracy, Ośrodek Rozwoju Edukacji.