blank

„GÓRKA” SZKOŁĄ ZAWODOWĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

szkola najwyzszej jakosci8 czerwca 2018 roku w Audytorium Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie odbyła się Gala Finałowa konkursu Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości. Dyrektor Szkoły Pan Jan Palacz podczas Gali odebrał prestiżowe wyróżnienie dla szkoły oraz tytuł finalisty konkursu Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości 2018. Szkoła do konkursu zgłosiła projekt  pilotowany przez nauczyciela doradcę metodycznego Danutę Karpińską, opisując nowatorskie pomysły nauczycieli szkoły związane z organizacją popularnego w środowisku Festiwalu Nauk.

W tym roku odbyła się III edycja ogólnopolskiego konkursu „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości”. Organizatorem konkursu jest Fundacja Fundusz Współpracy, Ośrodek Rozwoju Edukacji.

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information