blank

II MIEJSCE PIŁKARZY Z GÓRKI

 

turniej chlopakow pilka nozna5 czerwca 2018 roku odbyły się Młodzieżowe Dni Sportu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałczu. Oczywiście na tak dużej imprezie nie mogło zabraknąć naszej reprezentacji w piłce nożnej. W turnieju głównym wzięło udział 9 drużyn, my zostaliśmy przydzieleni do grupy A. Pierwszy mecz rozegraliśmy z ZSP Złocieniec, mecz zakończył się naszym zwycięstwem po ładnej bramce Dawida Kwaschnika, przy której asystował Dawid Kujat. Drugim naszym rywalem była drużyna Edukacji Lubasz, którą pokonaliśmy 3:0 po dwóch bramkach Dawida Kwaschnika, przy których asystował Dawid Kujat, który zresztą strzelił trzecią bramkę po asyście Adriana Kostyka.

Kolejnym naszym przeciwnikiem była drużyna ZSP Złotów. Mecz był bardzo zacięty i obfitował w wiele sytuacji podbramkowych po jednej i drugiej stronie, jednak po składnej akcji Dawida Kujata gola dla nas zdobył Dawid Kwaschnik i tym samym odnieśliśmy 3 zwycięstwo. W ostatnim meczu grupowym naszym przeciwnikiem byli zawodnicy CKUiZ Złotów. W trakcie meczu kontuzji doznał nasz obrońca Jakub Nowacki, mimo dramatycznej sytuacji nasi piłkarze zwyciężyli po fantastycznym strzale z rzutu wolnego naszego kapitana Patryka Dziurli. Po odniesieniu 4 zwycięstw z kompletem punktów zameldowaliśmy się w finale. W ostatnim meczu rywalizowaliśmy z reprezentantami ZSP Wałcz. Mecz był bardzo wyrównany, do ostatnich sekund utrzymywał się wynik bezbramkowy. W ostatniej akcji meczu piłkarze z Wałcza przeprowadzili akcję, która zakończyła się dla nich zwycięskim golem. Nie zmienia to faktu, że odmłodzona nasza reprezentacja zaprezentowała się bardzo godnie. Naszej bramki strzegł debiutant Kacper Fincer, w obronie grali: nasz kapitan Patryk Dziurla, Jakub Nowacki i Łukasz Hajman. Formację ofensywną reprezentowali: Filip Jankowski i debiutanci: Dawid Kwaschnik, Dawid Kujat, Adrian Kostyk, Krzysztof Mądrawski.

Opiekunem drużyny był Adam Derkowski

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information