blank

XVI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY „PIERWSZA POMOC”

16 edycja konk pomoc21 maja 2018 roku do Nowej Rudy przyjechali przedstawiciele 44 szkół z całej Polski, w tym uczniowie reprezentujący Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie: Angelika Berlik 3THB, Karol Brzeziński 3TIL, Szymon Buśko 3TEK oraz Aleksandra Helak 2IŻ. To grupa uczniów należących do naszej szkolnej grypy pierwszej pomocy „NA STRAŻY PULSU” prowadzonej przez panią Lucynę Urbaniak-Pielkę.

Rywalizacja odbywała się w hali Centrum Turystyczno-Sportowego w Nowej Rudzie-Słupcu. Turniej składał się z dwóch części. Pierwsza to teoretyczny test z pytaniami zamkniętymi, natomiast w części praktycznej należało wykonać wylosowaną czynność przeprowadzaną podczas pierwszej pomocy.

Najlepszą drużyną okazali się uczniowie z podwarszawskiego Zespołu Szkół nr 1 im. M. Wańkowicza w Błoniu. Po dogrywce drugie miejsce zajął ZSP Nr 1 w Kępnie, a trzecie Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie.

Poziom Turnieju był bardzo wysoki. Wszyscy wykazali się bogatą wiedzą. Nasi uczniowie z 44 szkół zajęli 13 miejsce. Na 64 punkty zdobyli 59. Brawo!!!

Doświadczenie oraz zdobyte umiejętności są cenniejsze od pucharu.

Serdeczne gratulacje dla całej drużyny.

L.U-P.

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information