blank

To były piękne dni

zakonczenie 4 klas„W towarzystwie odpowiedniego człowieka
możesz odbyć podróż dookoła świata,
a będzie ci się zdawało,
że wszystko to trwa jedną chwilę.”

Absolwenci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie, którzy 27 kwietnia 2018r. wzięli udział w uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego dla klas maturalnych, odbyli dobrą podróż w dobrym towarzystwie. Ale przyszedł czas się pożegnać, rozstać z koleżankami, kolegami i nauczycielami. Dla uczniów klas kończących szkołę dni spędzone na „Górce” to były piękne dni, po prostu piękne dni.

Wśród tegorocznych absolwentów byli tacy, którzy mierzyli wysoko i wchodzili na szczyty, stawiali sobie cele i je realizowali, przysparzając sobie i szkole wielkiego zaszczytu. To byli ci absolwenci, którym, choć codziennie szli „na górkę”, nigdy nie było ciężko iść pod górkę.

W tym wyścigu na szczyt jako pierwszy dotarł Dominik Dziabas – uczeń klasy IV M4, który uzyskał średnią ocen 5,65 i zdobył tytuł Prymusa Szkoły.

Wszystkim absolwentom wicestarosta czarnkowsko-trzcianecki, Pan Jacek Klimaszewski oraz przewodniczący Rady Powiatu, Pan Bogdan Tomaszewski wręczyli podziękowania

w imieniu organu prowadzącego, dyrektor szkoły Pan Jan Palacz najlepszym absolwentom wręczył nagrody, a uczniowie klas trzecich upominki.

W drugiej części uroczystości młodsi koledzy i koleżanki biorący udział w apelu zareklamowali umiejętności tegorocznych absolwentów, a także przekazali im garść ciepłych słów i rad, które pozwolą na chwilę zatrzymać się i pomyśleć o wyborze właściwej drogi życia.

Piątkową uroczystość uświetnili: Natalia Skwierczyńska i Syntia Jarosz, które zaśpiewały piosenkę „Radość najpiękniejszych lat” oraz Tomek Helwich, który zagrał na trąbce.

Jednak z miejsc poderwał wszystkich Norek, czyli Szymon Norkowski. „Lalunia” w jego wykonaniu, zadedykowana dziewczynom-absolwentkom, nie pozwoliła siedzieć spokojnie.

Na zakończenie uroczystości zatańczyła grupa prowadzona przez Panią K. Bielejewską i Pana Łukasza Naplochę.

Za pomoc w przygotowaniach i udział w apelu podziękowania dla: Marty Buchholz, Kamila Januszkiewicza, Moniki Nowińskiej, Sylwii Rzysko, Sandry Dolnej, Cezarego Silskiego, Kacpra Stochaja, Jakuba Mataczyny, Krzysztofa Pardy, Wiktora Pieczula, Mateusza Kramerka składają organizatorki:

Ewa Bielejewska, Sylwia Borowczak, Justyna Czajkowska, Mirosława Kunysz, Joanna Zielsdorf-Majewska

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information