blank

Logistycy w Marathon Internatinal Logistics w Kostrzyniu

marathon logistic23 kwietnia 2018r. logistycy z klas III TIL, II RL i II LE z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie mieli wzięli udział w wykładzie nt. transportu w WSL w Poznaniu oraz zwiedzali Centrum Logistyczne Marathon w Kostrzyniu. Centrum Logistyczne oferuje pełną gamę usług transportowych i logistycznych. Świadczy kompleksowe usługi logistyki kontraktowej 3PL -magazynowanie, transport, spedycja, kompletacja oraz szeroką gamę usług Value-Added-Services, które podnoszą wartość produktów. To właśnie tam młodzież zwiedziła magazyn wysokiego składowania, a także autoryzowany serwis samochodów ciężarowych i dostawczych, myjnię, stację paliw oraz okręgową stację diagnostyczną. Podczas zwiedzania pani Aleksandra Kaszub, zarządzająca flotą pond 100 pojazdów, opowiedziała uczniom o zadaniach Marathonu oraz specyfice swojej pracy. Codziennie firma Marathon stara się sprostać wyzwaniom, jakie rzuca współczesny świat logistyki, a dla uczniów wycieczka ta była doskonałą okazją do konfrontacji teorii z praktyką.

Ewa Bielejewska, Jolanta Kicza

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information