blank

Z wizytą na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

uam wizyta20 kwietnia 2018 roku grupa patronacka z zespołem redakcyjnym gazetki szkolnej „Z Górki” odwiedziła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w ramach obchodów dnia akademickiego dla klas patronackich z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Nasi dobrzy znajomi, czyli pracownicy naukowi uczelni, jak zwykle zapewnili młodzieży dużo naukowych atrakcji. Program obejmował wykład na temat „Polska niepodległość 1918 roku.”, quiz „ Gwaronerzy – jak dobrze znasz gwary wielkopolskie?” oraz grupowe warsztaty poświęcone zagadnieniom niepodległości Polski.

Ta intelektualna uczta przebiegała w miłej atmosferze i wywołała wiele pozytywnych emocji. Uczestnicy nie mogą się już doczekać kolejnego spotkania, a na pewno będzie ku temu okazja, ponieważ współpraca z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu to działanie cykliczne, wynikające z realizacji projektu dla grup patronackich z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

Elżbieta Anioła

Katarzyna Geremek

Hanna Karcz-Sowińska

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information