blank

Na Plac Staszica zaprosiła: ”Górkę” pilska Szkoła Policji.

sluzba w policjiUczniowie Górki wzięli udział w pokazach policji w Pile, które miały na celu promowanie służby w policji. Plac Staszica w Pile zamienił się we wtorek, 17 kwietnia, w Miasteczko Policyjne. Odbyły się tam pokazy musztry policyjnej, tresury psów policyjnych oraz koni służbowych akcji. Po godzinie 11. nad placem pojawił się śmigłowiec, a do akcji wkroczyli antyterroryści. Można było również zagrać w policyjną grę oraz przeżyć dachowanie w symulatorze. Przygotowane były stoiska przez komendy wojewódzkie z Poznania, Gdańska, Gorzowa, Szczecina i Krakowa. Wydarzenie to uświetnił występ Reprezentacyjnej Orkiestry Policji. Dzięki temu wydarzeniu uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie zdali sobie sprawę jak ważna i potrzebna jest służba Policji.

P.G.

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information