blank

GÓRKA – TWIERDZA NIE DO ZDOBYCIA

mist powiatu pilka nozW dniu 11 kwietnia 2018 roku na orliku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Do zmagań o mistrzostwo powiatu stanęło 8 drużyn: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie, Liceum Ogólnokształcące w Czarnkowie, Edukacja Lubasz, Zespół Szkół w Krzyżu Wielkopolskim, Liceum Ogólnokształcące w Trzciance, Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie, Zespół Szkół w Wieleniu oraz Zespół Szkół Leśnych w Goraju. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Nasza szkoła jako ubiegłoroczny finalista została rozstawiona i przydzielona do grupy A, gdzie rywalizowała z uczniami ZS Krzyż Wielkopolski, LO Trzcianka, ZSL Goraj. W pierwszym pojedynku naszymi przeciwnikami byli uczniowie gorajskiego technikum, których pokonaliśmy 3:1.

Kolejnym rywalem naszej reprezentacji byli zawodnicy trzcianeckiego liceum, po bardzo emocjonującym pojedynku wygraliśmy 1:0. W tym samym stosunku pokonaliśmy piłkarzy Zespołu Szkół z Krzyża. Tym samym po trzech meczach zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie i awansowaliśmy do półfinału. Przeciwnikami Górki na tym etapie turnieju byli uczniowie LO Czarnków. Mecz był bardzo wyrównany i zacięty, o awansie do finału zdecydowały rzuty karne, które wygraliśmy stosunkiem 3:2. W decydującym meczu zmierzyliśmy się z uczniami PZS Czarnków, których pokonaliśmy 2:0 zostając Mistrzami Powiatu. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Bartosz Kamiński, Gracjan Dymek, Sebastian Andrzejewski, Filip Jankowski, Dominik Ratajczak, Patryk Dziurla, Łukasz Hajman, Patryk Kulka, Kamil Kwiatkowski, Jakub Nowacki, opiekun - Adam Derkowski.

Grupa A                                                                 Grupa B

ZSP Czarnków                                        1. ZS Wieleń

ZSL Goraj                                                2. LO Czarnków

ZS Krzyż                                               3. Edukacja Lubasz

LO Trzcianka                                           4. PZS Czarnków

lp

1

2

3

4

miejsce

 

lp

1

2

3

4

miejsce

1

X

3:1

1:0

1:0

I

 

1

X

0:0

2:0

0:1

III

2

1:3

X

2:0

2:0

II

 

2

0:0

X

0:0

3:0

II

3

0:1

0:2

X

0:2

IV

 

3

0:2

0:0

X

0:1

IV

4

0:1

0:2

2:0

x

III

 

4

1:0

0:3

1:0

x

I

                       Półfinał A                                                                     Półfinał B

       ZSP Czarnków –LO Czarnków                         PZS Czarnków - ZSL Goraj

                      1 : 1 (3:2)                                                                2 : 1                                          

            Mecz o 3 miejsce                                                                       Finał

   ZSL Goraj - LO Trzcianka                                       ZSP Czarnków – PZS Czarnków

                 3   :   1                                                                                  2 : 0     

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information