blank

Powiatowy Konkurs Matematyczny

pow konk mat 2018Dnia 13 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Technicznych w Trzciance odbył się XVIII Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas 1 szkół ponadgimnazjalnych powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Po szkolnych eliminacjach pięcioro uczniów klas pierwszych reprezentowało naszą szkołę.

W konkursie wzięło udział 31 uczniów w dwóch kategoriach: licea ogólnokształcące  i technika. Zmagali się oni z testem wielokrotnego wyboru. Aż troje uczniów naszej szkoły znalazło się na podium i zakwalifikowało się na etap regionalny:

Ex aequo 

II miejsce – Dawid Jusik kl. 1 LŻ

       Adrian Kostyk kl. 1 LŻ

III miejsce – Jakub Cwigon - kl. 1 BM

Pierwsze miejsce zdobył uczeń ZST z Trzcianki. Gratulujemy zwycięzcom, życzymy dalszych sukcesów na Regionalnym Konkursie Matematycznym, który odbędzie się             7 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie.

Katarzyna Ruta-Żak

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information