Moja pasja-wyprawa rowerowa po Europie

rowerem po europieOd 19 marca do 6 kwietnia 2018r. w bibliotece szkolnej miały miejsce spotkania uczniów kilku klas na temat rozwijania swoich pasji. O swojej wyprawie rowerowej po Europie opowiadał pan Artur Bombelczyk. Z humorem i w bardzo ciekawy sposób, pokazując zdjęcia i slajdy zaprezentował osobliwości Szwajcarii, Liechtensteinu, Tyrolu i Czech. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali informacji o przygotowaniach do wyprawy, ciekawostkach związanych z życiem i kulturą zwiedzanych miejsc. Dowiedzieli się, że rowerem można wjechać na wysokość powyżej 2 tysięcy metrów nad poziomem morza, że w Szwajcarii trzeba mieć pozwolenie na trzymanie zwierząt domowych oraz jaki widok mają skoczkowie ze skoczni w Innsbrucku. Niektóre informacje bardzo ich zaskoczyły, a jednocześnie zachęciły do rozwijania swoich zainteresowań, niekoniecznie związanych z podróżowaniem.

W imieniu uczniów i nauczycieli dziękujemy panu Arturowi za czas poświęcony młodzieży i podzielenie się swoim pasjonującym hobby.

Nauczyciele bibliotekarze