blank

W najbliższym czasie udział czarnkowskiej "Górki":

  • 04.04.2018 – Warsztaty: Posiedzenie komisji egzaminacyjnej: dyrektor szkoły Jan Palacz, dyrektor CEZ Andrzej Tadla, nauczyciel przedmiotów zawodowych Artur Kopka, przedstawiciele zakładów STEICO z Czarnkowa i Czarnej Wody; miejsce: STEICO Czarnków. 
  • 05.04.2018 – Propozycja nauki zawodu w roku szkolnym 2018/2019: dyrektor szkoły Jan Palacz, wicedyrektor szkoły Barbara Trybuchowska; miejsce: Lubasz.
  • 06.04.2018 - Kongres Powiatów „DOBRY ZAWÓD”: uczestnicy: dyrektor szkoły Jan Palacz, wicedyrektor szkoły Barbara Trybuchowska, nauczyciel przedmiotów zawodowych Artur Kopka, uczniowie: Michał Bielejewski, Szymon Chmielewski, Michał Siodła; miejsce: Wrocław.
  • 23.04.2018 – Festiwal Nauk : uczestnicy: nauczyciele ZSP w Czarnkowie, nauczyciele CEZ w Czarnkowie; uczniowie gimnazjów.; miejsce: ZSP w Czarnkowie.

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information