blank

LOOK beautyVISION

loki poznan kopia24-25 marca 2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się największe w Polsce targi kosmetyczno-fryzjerskie LOOK beautyVISION. Wydarzenie skierowane było zarówno do osób zawodowo związanych z branżą fryzjersko-kosmetyczną; fryzjerów, kosmetologów, barberów, ale również szerokiej publiczności, która miała okazję zapoznać się z najnowszymi trendami urodowymi 2018 roku.

Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć!!! Uczennice fryzjerstwa , technikum usług kosmetycznych oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych z tej branży poznały najnowsze produkty , zabiegi i trendy, zobaczyły na żywo pracę znanych wizażystów walczących o tytuły w widowiskowych Mistrzostwach Nails Olympic Show, Mistrzostwach Makijażu Profesjonalnego oraz Mistrzostwach Przedłużania Rzęs, miały również okazję spotkać znanych ambasadorów marek. Wszystko to zapewne wpłynęło na pogłębienie ich kompetencji zawodowych .

Wielu wystawców na swoich stoiskach organizowało dodatkowe atrakcje w postaci pokazów np.: balet bodypainting DYEMOTION na zaproszenie FOLARONI - Make-up Atelier Paris Poland ,znanych specjalistów-ROCKA pin-up Adam Szulc i Poznański Klub Stylizacji, Ewa Gil- makijażystka gwiazd z ogromnym doświadczeniem odpowiedzialna za makijaże w takich programach jak: 'Idol', 'You Can Dance', 'Taniec z Gwiazdami', 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo', 'Bitwa na głosy' i wiele innych... a także testy produktów kosmetyczno - fryzjerskich. Ciekawym urozmaiceniem imprezy była Barber Street (ulica barberów), przy której pojawiła się przestrzeń szkoleniowa Hair School dla profesjonalistów. Targi stały się też okazją do zobaczenia na własne oczy międzynarodowych gwiazd fryzjerstwa i kosmetyki. Odbyły się również konkursy dla fryzjerów, barberów, wizażystek i stylistek paznokci z całej Polski. Organizatorzy przygotowali też bogaty program seminariów, konferencji i warsztatów.

Za nami fantastyczne chwile inspiracji, dobrej energii , zadowolenia i udanych zakupów.
Do zobaczenia w 2019 roku.

Magdalena Domagała
Jolanta Krukowska

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information