„A w powietrzu unosiła się poezja” – XXI Turniej „Łagodne Klimaty”

Dnia 23 marca 2018 roku grupa uczniów (Monika Kordy, Patrycja Nowak, Agata Golon, Kamil Januszkiewicz i Karol Brzeziński) z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Czarnkowa uczestniczyła w Turnieju Poezji Mówionej i Śpiewanej „Łagodne Klimaty” zorganizowanym po raz 21 przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wieleniu. Rywalizacja była zacięta. Miłośnicy słowa mówionego i poezji śpiewanej stanęli w szranki, dostarczając widzom wielu wzruszeń. Poetyckie potyczki dla uczniów „Górki” zakończyły się 2 wyróżnieniami w kategorii poezji mówionej dla Patrycji Nowak i Kamila Januszkiewicza oraz 3 miejscem dla Moniki Kordy w kategorii poezji śpiewanej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

K. Geremek, J. Łopatko