blank

Kiermasz Wielkanocny 2018

pokaz potraw wielkanocnych22 marca 2018r. po raz kolejny odbyła się cykliczna impreza plenerowa pn. „Zwyczaje, obyczaje i tradycje wielkanocne”, organizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Czarnkowie. W tym roku, ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, stoiska wystawców były prezentowane w Sali Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie.

Jak co roku uczniowie klasy 2 i 3 technikum żywienia i usług gastronomicznych, w pracowni spożywczej Centrum Edukacji Zawodowej, własnoręcznie upiekli i udekorowali mnóstwo smakowitych babeczek, mazurków i bajecznie kolorowych ciasteczek z motywami wielkanocnymi. Barwne słodkości zostały zaprezentowane na stoisku kiermaszowym i przeznaczone do degustacji dla zwiedzających.

Wypieki cieszyły się dużym powodzeniem wśród mieszkańców miasta, a najbardziej dzieci z czarnkowskich przedszkoli i szkoły podstawowej, którzy błyskawicznie opróżniali tace ze świątecznymi słodkościami.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie stoiska kiermaszowego dziękujemy.

K.Haracewiat

T.Sołtysiak

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information