blank

„Górka” po raz kolejny uczestniczy w programie Dzień Przedsiębiorczości!

dzie przed 2018Dnia 21 marca 2018 roku odbyła się jubileuszowa XV edycja programu Dzień Przedsiębiorczości, objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy, w której uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Józefa Nojego w Czarnkowie.

Po raz kolejny czarnkowska „Górka” licznie uczestniczyła w wizytach studyjnych w firmach i zakładach pracy zlokalizowanych na terenie powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Młodzież w tym dniu zamiast na zajęcia szkolne udała się do przedsiębiorstw, gdzie dzięki uprzejmości konsultantów i wolontariuszy, miała możliwość odbycia jednodniowych praktyk weryfikując plany edukacyjne i wyobrażenia o wymarzonym zawodzie, zdobywając cenne doświadczenia, nową wiedzę oraz umiejętności. W tegorocznej edycji udział wzięli uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej, a także ponad 120 lokalnych przedsiębiorstw.

Uczestnicy projektu pozytywnie ocenili swój jednodniowy pobyt w zakładach pracy
i instytucjach. Z pewnością było to dla wszystkich uczestników bardzo ciekawe i pouczające doświadczenie, które będzie miało wpływ na ich decyzje zawodowe.

Wszystkim instytucjom i zakładom pracy, które umożliwiły udział w tym ważnym przedsięwzięciu dyrekcja szkoły i koordynatorki projektu składają serdeczne podziękowania.

 

Edyta Kunz, Izabela Rybarczyk

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information