blank

Górka na targach edukacyjnych

promocjaMarzec i kwiecień to miesiące, w których uczniowie gimnazjów wytężają swoje wysiłki, by podjąć słuszną i mądrą decyzję dotyczącą ich dalszego kształcenia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom młodszych koleżanek i kolegów, jak co roku, zespół do spraw promocji uczestniczy w targach edukacyjnych i spotkaniach organizowanych w gimnazjach. Są one okazją, by przybliżyć bogatą ofertę naszej szkoły, pokazać jej wymiar kulturalny i społeczny, rozwiać ewentualne wątpliwości oraz zapoznać z warunkami rekrutacji.

promocja1Mamy nadzieję, że nasza obecność wśród młodszych kolegów, choć trochę pomoże im dokonać świadomego i odpowiedzialnego wyboru dalszej drogi edukacyjnej oraz uświadomi potrzebę i znaczenie kształcenia przez całe życie, zgodnie z potrzebami
i wymogami lokalnego rynku pracy.

 

Do zobaczenia na Górce

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information