Górka na targach edukacyjnych

promocjaMarzec i kwiecień to miesiące, w których uczniowie gimnazjów wytężają swoje wysiłki, by podjąć słuszną i mądrą decyzję dotyczącą ich dalszego kształcenia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom młodszych koleżanek i kolegów, jak co roku, zespół do spraw promocji uczestniczy w targach edukacyjnych i spotkaniach organizowanych w gimnazjach. Są one okazją, by przybliżyć bogatą ofertę naszej szkoły, pokazać jej wymiar kulturalny i społeczny, rozwiać ewentualne wątpliwości oraz zapoznać z warunkami rekrutacji.

promocja1Mamy nadzieję, że nasza obecność wśród młodszych kolegów, choć trochę pomoże im dokonać świadomego i odpowiedzialnego wyboru dalszej drogi edukacyjnej oraz uświadomi potrzebę i znaczenie kształcenia przez całe życie, zgodnie z potrzebami
i wymogami lokalnego rynku pracy.

Do zobaczenia na Górce