blank

Smog – jak mu przeciwdziałać – zajęcia profilaktyczne

smog notatka8 marca b.r. w ZSP im. J. Nojego w Czarnkowie odbyły się zajęcia poświęcone przeciwdziałaniu smogowi. Uczniowie z klasy czwartej usystematyzowali wiedzę na temat pogarszającej się jakości powietrza, poznali przyczyny powstawania smogu, jego rodzaje oraz metody zapobiegania. Dobrani w grupy, za pomocą posterów, prezentowali tematy dotyczące : paliw kopalnych, energii, niskiej emisji oraz zanieczyszczenia powietrza. Zajęcia profilaktyczne wpisały się w jeden z kierunków polityki oświatowej państwa – wzmacnianie wychowawczej roli szkoły. Zajęcia zostały zorganizowane przez bibliotekę szkolną w ramach współpracy z CDN Publiczną Biblioteką Pedagogiczną w Pile Filią w Czarnkowie.

Anna Świątek

 

 

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information