II SZKOLNY KONKURS PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

zdj ppp konk2 kopiaDnia 7 marca 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego odbył się II konkurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczestnicy wykazali się wiedzą teoretyczną z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Najlepsi okazali się uczniowie:

I miejsce – Karol Brzeziński – 3TIL

II miejsce – Angelika Berlik – 3THB

III miejsce – Szymon Buśko – 3EK

Cała trójka będzie reprezentowała Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego

w XIV Powiatowym Turnieju Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, który odbędzie się już w środę

14 marca 2018 na terenie kampusu szkół im. I.J. Paderewskiego prowadzony przez Edukację Lubasz.

Trzymamy kciuki!

L. U-P