Konkurs GEO-PLANETA

geo planeta konkursUczennica Weronika Bielejewska została wyróżniona w Ogólnopolskim konkursie GEO – PLANETA!!!

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego ,, GEO – PLANETA” , przeprowadzanego przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej ,,POKOLENIE” . Konkurs przeprowadzony został przez szkolnego koordynatora Magdalenę Domagała w dniu 24.11.2017r.

Komitet organizacyjny tegoż konkursu poinformował nas w bieżącym tygodniu o wynikach tegorocznej edycji, przyznając dyplom wyróżnienia za bardzo dobry wynik oraz nagrodę książkową dla uczennicy II klasy LE Weroniki Bielejewskiej , a także dyplomy uznania dla pozostałych uczniów oraz dyplom za zaangażowanie i wkład pracy dla szkolnego koordynatora konkursu.

Mam nadzieję, że konkurs/choć dość trudny/ stanowił zachętę do kontynuowania i rozwijania umiejętności uczniów, a rywalizacja dostarczyła ciekawej rozrywki umysłowej oraz satysfakcji z osiągnięć. Bez względu na uzyskane wyniki został osiągnięty cel, tj. upowszechnianie wśród młodzieży wiedzy z zakresu geografii Polski i świata.

Konkurs stał na wysokim poziomie, tym bardziej gratulujemy Weronice bardzo dobrego wyniku a pozostałych uczniów zachęcam do zgłębiania wiedzy o Naszej planecie – bo zawsze warto urozmaicać i wzbogacać swój ,,warsztat”!

Magdalena Domagała