blank

W najbliższym czasie udział czarnkowskiej "Górki":

  • 19.02.2018 – Komisja Kształcenia Zawodowego Polsko – Niemieckiej Izby Przemysłowo – Handlowej: dyrektor szkoły Jan Palacz; miejsce: Polsko – Niemiecka Izba Przemysłowo – Handlowa w Warszawie;
  • 26.02.2018 - X lecie Drużyny Szpiku: uroczysta Gala Koncert Jubileuszowy Drużyny Szpiku: dyrektor szkoły Jan Palacz, pedagog/psycholog Marta Kasperczak; miejsce: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu;
  • 01.03.2018 - etap wojewódzki konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy” : uczniowie W. Raszewska, P. Graj, nauczyciel: Monika Mieloch – Sobczyńska, miejsce: Poznań;
  • 02.03.2018 – Konferencja regionalna programu Erasmus+ „Szkoła dla pracodawcy, pracodawca dla szkoły – skuteczne partnerstwo w kształceniu zawodowym”: dyrektor szkoły Jan Palacz, miejsce: Grudziądz;
  • 03.03.2018etap okręgowy XXXI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych: uczniowie B. Grabicki, B. Kaput; nauczyciel Małgorzata Wylegała; miejsce: Zespół Szkół Budowlanych w Zielonej Górze;
  • 09.03.2018 – uroczysta Gala Dnia Przedsiębiorczości - „Górka” Laureatem: dyrektor szkoły Jan Palacz, koordynatorki: Izabela Rybarczyk, Edyta Kunz, uczniowie: M. Pawlak, B. Kozowski, H. Zawadzki; miejsce: Sala Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie;

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information