blank

Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina…..

miejsca czasy ludzieTak możemy podsumować 25 lecie nadania Szkole Podstawowej w Pęckowie imienia Józefa Noji. Szkole, z którą czarnkowska „Górka” identyfikuje się przez imię jej wybitnego Patrona. Udział w uroczystości dyrektora szkoły Jana Palacza wraz z pocztem sztandarowym szkoły był czymś oczywistym, wynikającym z kilkuletniej współpracy szkół partnerskich.

Imię Patrona łączy nasze społeczności w wielu działaniach nawet na szczeblu kraju. Jesteśmy w Pęckowie co roku na ogólnopolskim Noteckim Półmaratonie imienia Józefa Noji Pęckowo – Wieleń, bierzemy aktywny udział w corocznych Wieczornicach kultywujących pamięć Patrona, czy użyczamy eksponatów muzealnych ze Szkolnej Izby Pamięci Józefa Noji. Uroczystość 8 lutego w Pęckowie połączyła społeczności szkół noszących imię Józefa Noji, społeczność lokalną, powiatową. Jako szkoła cieszymy się, że pamiątki po tak wybitnym sportowcu, Polaku, mogliśmy udostępnić szerszej społeczności w dniu Jubileuszu Szkoły Podstawowej w Pęckowie.

http://sppeckowo.pl/

(materiał własny ZSP w Czarnkowie 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information