blank

Szkolenie kosmetyczek

bielenda szkolenieDnia 9 lutego 2018 roku w  ZSP,  17 słuchaczek Szkoły Policealnej oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych w zawodzie technik usług kosmetycznych wzięło udział w szkoleniu firmy Bielenda  zorganizowanej przez  kosmetologa Magdalenę Domagała . Tematyka szkolenia została poświęcona zgłębianiu tajników  najnowszych  osiągnięć firmy, które z pełnym profesjonalizmem oraz kreatywnością przekazała Regionalna Przedstawicielka  - szkoleniowiec  Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej   Bogumiła Cebulska.

Słuchaczki poznały gamę nowych linii  produktów kosmetycznych oraz dosłownie na własnej skórze szczegółowy algorytm dwóch zabiegów: ESSENCE OF ASIA  -  ZABIEG PRZYWRACAJĄCY SKÓRZE WEWNĘTRZNY BLASK INSPIROWANY AZJATYCKIMI RYTUAŁAMI PIĘKNA oraz POWER OF NATURE  - ZABIEG DETOKSYKUJĄCO-REGENERUJĄCY.  PIERWSZY Z UŻYCIEM PEELINGU MAGNETYCZNO-ENZYMATYCZNEGO.  Dzięki nowo nabytym umiejętnościom słuchaczki zyskają kolejne kompetencje, certyfikaty  zwiększając tym samym swoje możliwości na rynku pracy. Wymierna wartość edukacyjna, niezapomniane wrażenia, wspaniałe spotkanie - z pewnością był to bardzo efektywny czas, który pozytywnie wpłynie na podniesienie jakości kształcenia w naszej szkole.

Magdalena Domagała

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information