blank

DZIEWCZYNY Z GÓRKI NA TRZECIM STOPNIU PODIUM

pn tur hal dziew22 stycznia 2018r. reprezentacja szkoły w piłce nożnej wzięła udział w „I Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Naczelnika Edukacji Starostwa Powiatowego w Czarnkowie”. Turniej został zorganizowany przez Zespół Szkół w Wieleniu. W zawodach wzięło udział 5 drużyn: ZSP Czarnków, PZS Czarnków, Edukacja Lubasz, LO Czarnków, oraz gospodarz. Zawody zostały rozegrane w systemie każdy z każdym. Nasza reprezentacja w pierwszym meczu zremisowała 1:1 z drużyną Edukacji Lubasz. W kolejnym pojedynku naszymi rywalkami były dziewczyny z ZS Wieleń, po bardzo wyrównanym, emocjonującym meczu musieliśmy uznać wyższość zawodniczek z Wielenia, które zwyciężyły 3:2.

W przedostatnim spotkaniu naszymi rywalkami były uczennice czarnkowskiego liceum. Mimo wielu sytuacji po naszej stronie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Ostatnie spotkanie nasza reprezentacja zagrała z PZS Czarnków. Był to niewątpliwie najlepszy nasz mecz na tym turniej i po wspaniałej walce oraz rozegraniu wielu brawurowych akcji wygraliśmy 3:0. Wyniki powyższych spotkań ostatecznie pozwoliły nam zająć trzecie miejsce, drugie przypadło dziewczynom z Edukacji, a pierwsze reprezentantkom ZS Wieleń. Górkę reprezentowały następujące dziewczyny: Joanna Antkowiak, Magda Dziabas,  Milena Szymkowiak, Wiktoria Raszewska, Dominika Pilawska, Klaudia Graczyk, Milena Markiewicz, Martyna Kępa, Wiktoria Gapska oraz Patrycja Bartol. Duży indywidualny sukces odniosła Wiktoria Raszewska, która została najlepszym strzelcem turnieju, strzelając naszym rywalkom 5 bramek. Opiekunem drużyny był Adam Derkowski.

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information