blank

KOLEJNY SUKCES KOSZYKAREK Z "GÓRKI"

druga druzyna koszykarelPo piątkowych, bardzo udanych dla koszykarek ZSP eliminacjach powiatu w koszykówce, już w środę 24 stycznia przyszedł czas na walkę o najwyższe laury w powiecie. Po tym jak zawodniczki ZSP pewnie pokonały LO Czarnków i Edukacja Lubasz w eliminacjach, na finałach powiatu również liczono na bardzo dobry wynik.

W Trzciance spotkały się 4 najlepsze drużyny naszego powiatu: LO Trzcianka, ZSP Czarnków, ZS Wieleń oraz Edukacja Lubasz. W pierwszym meczu na parkiecie zobaczyliśmy koszykarki LO Trzcianka oraz Edukacja Lubasz. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną gospodyń, wielokrotnych mistrzyń powiatu i rejonu pilskiego, koszykarek z Trzcianki. W drugim półfinale na boisko wybiegły zawodniczki z Czarnkowa oraz  Wielenia. Mecz zakończył się także pewnym zwycięstwem zeszłorocznej III drużyny rejonu pilskiego koszykarek ZSP Czarnków. W meczu o trzecie miejsce, po wyrównanej rywalizacji, sukces odniosły uczennice Edukacji Lubasz powtarzając tym samym ubiegłoroczny wynik tej rywalizacji. W finale, tak samo jak przed rokiem, spotkały się zawodniczki z trzcianeckiego ogólniaka oraz czarnkowskiej „górki”.  W tym roku znowu lepsze okazały się faworytki tego turnieju koszykarki
z Trzcianki. Warto jednak nadmienić, że tegoroczna wygrana nie przyszła im już tak łatwo jak ostatnio co świadczy o krokach jakie poczyniły uczennice z Czarnkowa w porównaniu z minionym rokiem.

Klasyfikacja końcowa:

1. LO Trzcianka

2. ZSP Czarnków

3. Edukacja Lubasz

4. ZS Wieleń

Zarówno LO Trzcianka jak i ZSP Czarnków będą reprezentowały nasz powiat na mistrzostwach rejonu pilskiego. POWODZENIA!!!

Skład reprezentacji „górki”:    Katarzyna Staniszewska (1 RL), Wiktoria Madaj, Aleksandra Skwierczyńska, Karolina Marcinkowska (1 LZ), Paulina Ściepura, Jagoda Rajch, Małgorzata Niżyńska, (2 IZ), Karolina Hewusz, Patrycja Jessa, Małgorzata  Ślazyk (4 HZ),  Jowita Spychalska (2 LE).

Opiekun drużyny: Łukasz Naplocha

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information