blank

ELIMINACJE MISTRZOSTW POWIATU W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

eliminacje powiatu dziewczyny kosz19 stycznia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie odbyły się eliminacje do mistrzostw powiatu w koszykówce dziewcząt. Do zawodów zgłosiły się trzy drużyny: Edukacja Lubasz, LO Czarnków oraz gospodarze ZSP Czarnków. Faworytem były koszykarki ZSP, które w ubiegłym roku zdobyły w rejonie pilskim doskonałe III miejsce.

Jedynym wyrównanym meczem była rywalizacja Edukacja Lubasz i LO Czarnków, gdzie wynik rozstrzygnął się w samej końcówce na korzyść koszykarek z Lubasza. Mecze z udziałem naszej reprezentacji nie przyniosły zbyt dużych emocji, ponieważ nasze koszykarki zdecydowanie i w ładnym stylu pokonały rywali różnicą średnio 20 punktów.

Klasyfikacja końcowa:

1. ZSP Czarnków

2. Edukacja Lubasz

3. LO Czarnków

W środę w Trzciance odbędą się mistrzostwa powiatu i mamy nadzieję, że nasze koszykarki uzyskają tam równie satysfakcjonujący rezultat jak w trakcie eliminacji.

Skład drużyny: Katarzyna Staniszewska (1 RL), Marcelina Stróżyńska, Wiktoria Madaj, Karolina Marcinkowska (1 LZ), Paulina Ściepura, Jagoda Rajch, Małgorzata Niżyńska, Natalia Sajczyk (2 IZ), Karolina Hewusz, Patrycja Jessa, Małgorzata  Ślazyk (4 HZ), Oliwia Helak (2 RL), Jowita Spychalska (2 LE).

Opiekun drużyny: Łukasz Naplocha

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information