blank

PIERWSZY KROK ZA NAMI

eliminacje powiatuWe wtorek 16 stycznia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie odbyły się eliminacje powiatu w koszykówce chłopców. Do czarnkowskiej szkoły zgłosiły się tylko dwa zespoły: gospodarze oraz Edukacja Lubasz. Od razu więc było wiadomo, że w czwartkowych finałach powiatu wystąpią obie  drużyny. Ale wbrew pozorom mecz był bardzo istotny, ponieważ zwycięska drużyna eliminacji w półfinale nie spotka się z faworytem tych rozgrywek, obecnym mistrzem powiatu drużyną z Wielenia.

Mecz rozpoczął się bardzo wyrównanie i dopiero w drugiej kwarcie drużyna przyjezdna uzyskała 10 punktową przewagę. W przerwie nastąpiła szybka analiza gry i popełnianych błędów, i na drugą połowę drużyna gospodarzy wyszła z chęcią zaprezentowania dużo lepszej gry. I tak też się stało. Koszykarze ZSP zdecydowanie poprawili grę w obronie, co było mankamentem w pierwszej części, przyśpieszyli grę w ataku w wyniku czego odrobili wcześniejszą stratę i wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca.

W czwartek 18 stycznia w Trzciance ZSP Czarnków będzie walczyć o jak najlepszy wynik w mistrzostwach powiatu. POWODZENIA!!!

ZSP Czarnków wystąpił w następującym składzie: Filip Jankowski (2 IŻ), Jakub Kolman (1 M4), Jakub Naplocha (2 IB), Dawid Priske (1 M4), Krzysztof Wedemann (4 IB), Michał Nawrot (1 IŻ), Przemysław Grzybowski (1 BM), Eryk Lisek (1 cz), Damian Szwalbe (4 RL), Klaudiusz Żak (1 M4), Jacek Kita (1 cz) oraz Maciej Kubiak (1 BM).

Opiekun drużyny

Łukasz Naplocha

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information