blank

Koncert patriotyczny w ramach „Nocy w Starostwie”

noc w starostwieII „Noc w Starostwie” to wydarzenie, które przyciągnęło setki młodszych i starszych mieszkańców powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Niezwykła lekcja historii, w sposób niezwykle interesujący opowiedziane losy ludzi i dzieje naszego regionu i niezwykłe miejsce – Starostwo Powiatowe w Czarnkowie. My też mieliśmy okazję tam być! Natalia Skwierczyńska z klasy III THB i Syntia Jarosz z klasy 2ez, uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie, reprezentujące zarazem Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance, wystąpiły w patriotyczno-świątecznym koncercie i zaśpiewały „Kolędę dla nieobecnych” oraz „Przekażmy sobie znak pokoju”. Dla Natalii i Syntii była to kolejna okazja do oswajania się z występami przed publicznością. Niezapomniane chwile, podniosły nastrój, wiele pięknych emocji.

Podziękowania dla Syntii i Natalii.

Mirosława Kunysz

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information