blank

Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły”

szkola pracodawcyPiąta edycja Ogólnopolskiego Konkursu, pod nazwą „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły” została rozstrzygnięta.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie został laureatem tegorocznej edycji konkursu. Przedmiotem konkursu było zaprezentowanie przez szkołę dobrych praktyk w zakresie współpracy z wybranym pracodawcą. Jako „dobrą praktykę” należy rozumieć przedsięwzięcia, które zostały wdrożone do działalności szkoły, stanowiące praktyczne rozwiązania konkretnych problemów i przynoszące określone, pozytywne rezultaty. Realizowanie dobrych praktyk powinno przynosić najlepsze efekty przy wsparciu i zaangażowaniu wszystkich partnerów kształcenia zawodowego i osób, którzy w sposób bezpośredni doświadczą pozytywnych skutków podjętych działań. Piąta edycja Ogólnopolskiego Konkursu, pod nazwą „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły” miała służyć promocji dobrych praktyk w zakresie współpracy szkół zawodowych z pracodawcami.

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information