Pierwsze miejsce dla „GÓRKI”

Dnia 27 listopada 2017r. reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Nojego w składzie: Dominika Ślęga, Wiktoria Dziaduch oraz Bartosz Kozowski brała udział  w VIII edycji  Powiatowego  Konkursu Wiedzy o Uzależnieniach, organizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną oraz Wydział Promocji, Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Czarnkowie

Konkurs podzielony był na trzy etapy: sprawdzian wiedzy, przygotowanie plakatu ukazującego szkodliwy wpływ uzależnień na zdrowie i życie człowieka oraz konkurencję sportową, polegającą na pokonaniu na czas policyjnego toru przeszkód.

Do konkursu przystąpiło 9 szkół  z całego powiatu. Wiedza i umiejętności członków  naszej reprezentacji zostały docenione przez komisję konkursową  i w wyniku klasyfikacji końcowej uczniowie ZSP zdobyli najwyższą liczbę punktów i zdobyli pierwsze miejsce!

Uczestnikom dziękujemy za trud włożony w przygotowanie się do konkursu i  serdecznie gratulujemy wyniku!