blank

VII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

EnglishPo raz kolejny, najlepsi z języka angielskiego w powiecie uczniowie, wzięli udział w VII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego, który odbył się w Liceum Ogólnokształcącym w Czarnkowie 8 grudnia 2017 r.

Jednym z finalistów był uczeń  naszej szkoły Kornel Grodzki z klasy IV M4, który wykazał się zadowalającą wiedzą na teście i płynnością wypowiedzi. Po stresujących zmaganiach konkursowych Kornel zajął  IV miejsce w finale.

Konkurs stał na wysokim poziomie. Gratulujemy Kornelowi wyniku i zachęcamy wszystkich do nauki angielskiego – bo warto!

Edyta Masłek-Stelcer

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information