blank

„I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”

mikolajki 2017Na początku było fajnie…

Piękne dekoracje, śliczne przebrane dzieci… Nagle zadzwonił telefon i na sali zapanował blady strach – nie ma śniegu, Święty Mikołaj nie dojedzie…

Jednak brak śniegu to żadna przeszkoda dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie, którzy za pomocą świątecznej magii przenieśli dzieci do bajkowej krainy smerfów i ich „Smerfnego marzenia o śniegu”. Scenę oprószył biały puch, a zatem stworzono wymarzone warunki do ugoszczenia Mikołaja, który przybył z ogromnym workiem prezentów dla maluchów.  Wspólnym tańcom i zabawom nie było końca…

Tak w skrócie można przedstawić przebieg kolejnej odsłony imprezy powiatowej „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, która, we wtorek 5 grudnia odbyła się w murach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie.

Na spotkanie z Mikołajem dotarły dzieci z Przedszkola w Romanowie Górnym, Przedszkola w Lubaszu, Przedszkola w Kruczu, Przedszkola w Jędrzejewie oraz uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Gębicach.

Tak duże przedsięwzięcie było możliwe dzięki zaangażowaniu sponsorów, uczniów i organizatorów, którzy dołożyli wszelkich starań, aby w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych obyło się spotkanie dużych i małych dzieci oraz wspólne świętowanie Mikołajek. Maluchy zaprezentowały swoje umiejętności, umilając czas oczekiwania na spotkanie z Mikołajem. Zabawa i poczęstunek odbywały się w doborowym  towarzystwie Pani i Pana Klown, Śnieżynek  oraz Reniferów. Dodatkową atrakcją było „świąteczne selfie”, gdzie każde dziecko mogło przybrać postać bałwanka, choinki, elfika
lub reniferka, co zostało uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach.

Mikołajki stały się tradycją w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie. Po raz kolejny uczniowie szkoły bardzo aktywnie uczestniczyli w przygotowaniu mikołajkowego spotkania dla najmłodszych. W organizację imprezy zaangażowani byli następujący uczniowie: Julia Graj, Maja Zawadzka, Aleksandra Skwierczyńska, Marcelina Stróżyńska, Patrycja Bartol, Norbert Hyłek, Weronika Kaźmierek, Julia Kukla, Mateusz Kramerek, Bartosz Krzyżaniak, Alicja Nowak, Patryk Piotr, Diana Ryżek, Jowita Spychalska, Michał Niklewicz, Dawid Jankun, Wikor Pieczul, Jagoda Dreczka, Oskar Kaszkowiak, Cezary Silski, Agnieszka Bak, Angelika Berlik, Wikoria Budaj, Alicja Magdziarz, Natalia Skwierczyńska, Hubert Zawadzki, Kasper Zawadzki, Krystian Dolny, Jakub Luty oraz Norbert Pertek.   

Spotkanie udało się zorganizować również dzięki wsparciu finansowemu i rzeczowemu, którego udzielili: PPHU RADAS R. Dassuj, , DORA METAL, PW STAL - LUX G. Jacek, DRUK KOMP M. Walkowiak i M. Dykaw, MICHAŁOWSKI H. Michałowski, USŁUGI TRANSPORTOWE M. Wenz, GOSPODARSTWO SADOWNICZE K. S. Kunz, WL-PAK Włodzimierz Pielka Stajkowo, P.W. KRYSTEK Śmieszkowo, P.U.H. GRZELAK Lubasz, BANK SPÓŁDZIELCZY w Czarnkowie, KOMAT M. Kozłowski, AS – DREW A. Szmyt, URZĄD MIASTA Czarnków, APTEKA POD ŁABĘDZIEM J. Taborowska, P. Taborowski Lubasz,  APTEKA POD ORŁEM M. Klera, CHATA POLSKA Czarnków, PLASTMET Lubasz, ZAKŁAD PIEKARNICZO – CUKIERNICZY Magdalena Sendal Lubasz, SKLEP WIELOBRANŻOWY P. Strzępka, P.H.U. VERM V. Chmielnik, PSS SPOŁEM  Czarnków.

Wszystkim, zwłaszcza wspaniałej młodzieży i sponsorom, dziękujemy!

Organizatorzy (Katarzyna Nowak, Edyta Kunz, Lucyna Urbaniak-Pielka, Sylwia Jasionek-Grzelak, Izabela Rybarczyk, Anna Bednarek).

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information