blank

O najważniejszych wartościach, podróżach życia i kulturze języka...

starostwo konk pol4 grudnia 2017 r. już po raz czwarty uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego brali udział w konkursie polonistycznym, którego organizatorem i sponsorem nagród jest Starostwo Powiatowe w Czarnkowie. Tym razem to Liceum Ogólnokształcące w Trzciance gościło 3-osobowe zespoły z dziewięciu szkół powiatu. Drużyny, rywalizujące w kategoriach liceum i technikum, w pierwszej części konkursu zaprezentowały wypowiedź retoryczną na jeden z wybranych tematów: „Podróże mego życia”, „Mój świat wartości…”; w części drugiej uczestnicy zmagali się z zawiłościami języka polskiego, rozwiązując test językowy, dotyczący poprawności językowej w zakresie składni, fleksji, ortografii i interpunkcji. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie reprezentowali: Kamila Regulska z klasy 2 LE i Michał Sobota z klasy 3 THB (należący do grupy „Słowo i gest”, współpracującej z Młodzieżowym Domem Kultury w Trzciance) oraz Klaudiusz Żak z klasy  1 M4.

W kategorii techników drużyna „Z Górki” wywalczyła III miejsce.

Gratulacje i wielkie brawa!!!

Mirosława Kunysz

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information