Szkolny Konkurs Mechatroniczny 2017

szkolny konkurs mechatroniczny 2017W czwartek 30 listopada 2017 roku odbyło się podsumowanie VII edycji szkolnego konkursu mechatronicznego. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 35 uczniów z klasy 3 i 4 technikum mechatronicznego.

Konkurs składał się z dwóch etapów podczas, których uczestnicy musieli zmierzyć się z zadaniami testowymi. W sumie uczniowie musieli odpowiedzieć na 130 pytań. Po pierwszym etapie wyłoniono najlepszą dziesiątkę, która rywalizowała w finale.

Ostatecznie pierwsze miejsce zajął uczeń klasy 3TRM Adam Wardęga, który wyprzedził uczniów klasy 4 M4 Przemysława Fąferka i Szymona Chmielewskiego. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy. Kolejna edycja konkursu już za rok.

Wyniki finału:

klasa