blank

Szkolny Konkurs Mechatroniczny 2017

szkolny konkurs mechatroniczny 2017W czwartek 30 listopada 2017 roku odbyło się podsumowanie VII edycji szkolnego konkursu mechatronicznego. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 35 uczniów z klasy 3 i 4 technikum mechatronicznego.

 Konkurs składał się z dwóch etapów podczas, których uczestnicy musieli zmierzyć się z zadaniami testowymi. W sumie uczniowie musieli odpowiedzieć na 130 pytań. Po pierwszym etapie wyłoniono najlepszą dziesiątkę, która rywalizowała w finale.

Ostatecznie pierwsze miejsce zajął uczeń klasy 3TRM Adam Wardęga, który wyprzedził uczniów klasy 4 M4 Przemysława Fąferka i Szymona Chmielewskiego. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy. Kolejna edycja konkursu już za rok.

Wyniki finału:

klasa

Liczba punktów w finale

1.

Wardęga Adam

3TRM

33

2.

Fąferek Przemysław

4M4

33

3.

Chmielewski Szymon

4M4

32

4.

Dziabas Dominik

4M4

29

5.

Bielejewski Michał

3TRM

29

6.

Wylegała Fabian

3TRM

29

7.

Pachura Bartosz

4M4

29

8.

Olszewski Adam

4M4

26

9.

Surma Adrian

3TRM

23

10.

Poraziński Adrian

3TRM

20

A.Bombelczyk

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information