blank

Drugi Pokaz Mody na „Górce”

drugi pokaz modyDnia 24 listopada 2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie w ramach akcji  „Nie bądź żyła oddaj krew, Zostań dawcą szpiku” odbył się niebanalny, niestandardowy i niezapomniany II Pokaz Mody. Gospodarzem imprezy był Dyrektor Szkoły Jan Palacz. Dobrym duchem tej inicjatywy to pan Krzysztof Wiza, bez którego takie spotkania nie miałyby miejsca. Wyjątkową kolekcję codzienną i wieczorową Salonu Madame BiFi przygotowała Pani Barbara Fąferek, marki Tova i Chruścińska. Kolekcje przeznaczone dla pań w różnym wieku to ubrania, które nie muszą czekać, aż nadejdzie na nie moda, są ponadczasowe  i szykowne. W tegorocznym pokazie uzupełnieniem kolekcji damskiej był pokaz kolekcji męskiej, przygotowany przez pana Janusza Gadzińskiego , salon Modny Szyk. Zaproszeni goście mogli poznać najnowsze trendy mody męskiej od miejskiego stylu, przez Smart casual po męską elegancję. W roli modelek i modeli wystąpili uczennice i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie. Z przyczyn od nas niezależnych koncert Oli Łysik, się nie odbył, ponieważ artystka nie dotarła…szkoda bo tak szczytny cel a brak profesjonalizmu. Zatem wystąpiły gwiazdy Naszej Szkoły , które nigdy nie zawodzą: Monika Kordy oraz Agata Golon. O wystrój i dekorację zadbała Kwiaciarnia – Izabela Cybulska.

Dzięki hojności licznych sponsorów, odbyła się loteria wśród zaproszonych gości.
Nagrody ufundowali : Nieruchomości Furman / nagroda główna tablet, Butik Madame BiFi / bony upominkowe TOVA, Studio Łukasiak / sesja zdjęciowa, Floriza Izabela Olszewicz / bon podarunkowy, Komat / Czajnik, Tupperware – Jolanta Stegman /bon upominkowy / naczynia, Biżuteria BY AG, Avon/ zestawy kosmetyków, Drogeria VICA /upominki, Gmina Lubasz / torba podróżna, , Dora Metal / Zestaw upominkowy, DECOLOVE z miłości do piękna / bon upominkowy, nagroda niespodzianka/ tort Madame BiFi / Tortownia Agnieszka Jachimczyk.

Po pokazie mody zaproszeni goście mogli skorzystać z przygotowanego poczęstunku przez: Piekarnia Cukiernia Pabich, Czajniczek, Kabuki sushi bar& restaurant, OSM Czarnków, Strauss Cafe, Euforia Smaków, Czekoladowa Fantazja – Karolina Sanocka

Na zakończenie wyjątkową atrakcją  dla wszystkich był przejazd ekskluzywną limuzyną do centrum miasta, zasponsorowany przez firmę Pisarscy fotografia i limuzyny.

S. Borowczak
P. Giś

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information