blank

Znamy wyniki pierwszego etapu X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

W środę 04.10.2017r. szkolni logistycy z klas III i IV technikum Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych zmagali się z pytaniami    pierwszego etapu X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.           
Zadania wymagały obszernej wiedzy z zakresu gospodarki zapasami, gospodarki magazynowej, transportu oraz planowania logistycznego. Olimpiada co roku cieszy się wśród uczniów dużym zainteresowaniem.  W tym roku udział wzięło łącznie 8700 uczniów z 284 szkół w Polsce. Spośród tych uczniów wyłoniono 534 osoby, które będą mogły sprawdzić swoją wiedzę już 01 grudnia 2017r.,w II etapie olimpiady. Do II etapu - zawody na szczeblu okręgowym, zakwalifikowała się również uczennica naszej szkoły: Julia Strakowska z klasy IV LG.      
Serdecznie Jej gratulujemy. Cieszymy się, że nasi uczniowie odnoszą sukcesy. To satysfakcja i powód do dumy dla całej szkoły. Mamy świadomość, że logistyka jest dziedziną dynamicznie się rozwijającą i wymaga ciągłego doskonalenia umiejętności.

                                                                                                                                                                               Ewa Bielejewska

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information