blank

XIII REGIONALNY TURNIEJ WARCABOWY „SPRAWNI – RAZEM”

turniej warcabowy10 października 2017 roku w Zespole Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Gębicach został rozegrany XIII Regionalny Turniej Warcabowy „Sprawni-Razem”. W rozgrywkach uczestniczyło 36 zawodników z 7 szkół i placówek regionu pilskiego (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi w Wyrzysku, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie, Zespół Szkół w Starej Łubiance, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pile, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wągrowcu oraz Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Gębicach). Oficjalnego otwarcia tegorocznych zmagań dokonali zaproszeni goście: starosta czarnkowsko - trzcianecki pan Tadeusz Teterus, wójt Gminy Czarnków pan Bolesław Chwarścianek, przewodniczący Rady Powiatu pan Bogdan Tomaszewski. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: młodszej i starszej.

Zespół Szkół Ponagimnazjalnych w Czarnkowie reprezentowali: Patryk Pertek miejsce VIII, Łukasz Ostrowski miejsce XIII i Klaudia Olejnik miejsce XVI.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału.

Opiekun: Piotr Kłos

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
chrzest 966
 bip logo
odkrywcy talentow
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information