Szkolenie i konkurs KRUS

KrusW dniu 10 października 2017 r. na „Górce” odbyło się szkolenie i konkurs z zakresu BHP w rolnictwie, które zostało przeprowadzone przez oddział KRUS w Czarnkowie. Szkolenie w Naszej szkole zostało przeprowadzone po raz szósty. Każde szkolenie kończy się częścią konkursowa, której celem jest popularyzowanie wśród młodzieży znajomości zagrożeń i zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym oraz kształtowanie umiejętności praktycznego zastosowania wiedzy z zakresu BHP w rolnictwie. Najwięcej punktów zdobyła w części testowej Weronika Johymczyk - 3 IŻ. Drugie i trzecie miejsce zajęli uczniowie klasy pierwszej Branżowej Szkoły Zawodowej pierwszego stopnia Krystian Nowak i Łukasz Nieruszewski. Uczniowie otrzymali wartościowe nagrody rzeczowe ufundowane przez odział KRUS Czarnków.

J. Czajkowska