blank

Szkolenie i konkurs KRUS

KrusW dniu 10 października 2017 r. na „Górce” odbyło się szkolenie i konkurs z zakresu BHP w rolnictwie, które zostało przeprowadzone przez oddział KRUS w Czarnkowie. Szkolenie w Naszej szkole zostało przeprowadzone po raz szósty. Każde szkolenie kończy się częścią konkursowa, której celem jest popularyzowanie wśród młodzieży znajomości zagrożeń i zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym oraz kształtowanie umiejętności praktycznego zastosowania wiedzy z zakresu BHP w rolnictwie. Najwięcej punktów zdobyła w części testowej Weronika Johymczyk - 3 IŻ. Drugie i trzecie miejsce zajęli uczniowie klasy pierwszej Branżowej Szkoły Zawodowej pierwszego stopnia Krystian Nowak i Łukasz Nieruszewski. Uczniowie otrzymali wartościowe nagrody rzeczowe ufundowane przez odział KRUS Czarnków.

J. Czajkowska

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
chrzest 966
 bip logo
odkrywcy talentow
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information