blank

Podsumowanie programu „Kultura bezpieczeństwa”

kultura bezpieczenstwa podsWe wtorek 10 października 2017 roku w Okręgowym Inspektoracie Państwowej Inspekcji Pracy w Poznaniu odbyło się uroczyste podsumowanie programu edukacyjnego KULTURA BEZPIECZEŃSTWA realizowanego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie.

Celem programu jest kształtowanie świadomości zagrożeń występujących w środowisku pracy oraz podniesienie poziomu wiedzy wśród młodzieży szkolnej i akademickiej z zakresu prawnej ochrony pracy i bezpieczeństwa pracy. Podczas zajęć uczniowie poznawali zagadnienia z zakresu prawa pracy, zagrożeń i profilaktyki w środowisku pracy, bezpieczeństwa poza pracą oraz postępowania w sytuacjach zagrożeń, awarii i wypadków.

Podczas uroczystości Okręgowy Inspektor Pracy pani Stanisława Ziółkowska podkreśliła wagę podejmowanych w szkołach działań, które podnoszą świadomość uczniów w zakresie prawa pracy. Podsumowano również podjęte działania, a także wręczono zaświadczenia dla szkół oraz nauczycieli biorących udział w realizacji zadań objętych programem.

Monika Mieloch-Sobczyńska

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
chrzest 966
 bip logo
odkrywcy talentow
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information