blank

Dzień Patrona

biegi dzien patronaDnia 28.09.2017r. września obchodziliśmy w naszej szkolnej społeczności Dzień Patrona Szkoły Józefa Nojego. Dzień Patrona jest nie tylko pierwszym ważnym wydarzeniem z życia szkoły na „Górce” dla uczniów klas pierwszych, ale jest początkiem poznawania historii naszej szkoły i jej bohaterów. Jest również wstępem do lekcji w Szkolnej Izbie Pamięci, w których uczestniczyć będą, jak co roku uczniowie klas pierwszych. Miesiąc wrzesień jest czasem kiedy Józef Noji przyszedł na świat. Okres ten wpisał się na stałe już w kalendarz naszej szkoły. Z tej okazji zorganizowaliśmy Bieg Ku Pamięci oraz uroczystą akademię.

Akademia była okazją do wspomnień o życiu i czynach wspaniałego sportowca i dzielnego Polaka, jakim był Patron Szkoły Józef Noji . To również okazja do podsumowania sportowej części Dnia Patrona .

W tegorocznych zawodach udział wzięło 128 zawodników. Uczestnicy biegów zostali podzieleni na 4 kategorie: chłopcy klasy I i II, dziewczęta klasy I i II, chłopcy klasy III i IV oraz dziewczęta klasy III i IV. Po zaciętej i wyrównanej walce wyniki końcowe przedstawiały się następująco:

W kategorii dziewczęta klasa 1 i 2:

1 miejsce Patrycja Bartol 2RL;

2 miejsce Patrycja Nowak 1EH;

3 miejsce Urszula Witkowska 1RL.

Dziewczęta klasa 3 i 4;

1 miejsce Aleksandra Pertek 4LG;

2 miejsce Patrycja Frąckowiak 3EZ;

3 miejsce Patrycja Jakubek 4LG

W kategorii chłopcy klasa 1 i 2;

1 miejsce Łukasz Hajman 2IB;

2 miejsce Fabian Biniak 2M4;

3 miejsce Dawid Grzelak 1DZ.

Klasy 3 i 4 chłopców;

1 miejsce Marcin Bogala 3TRM;

2 miejsce Bartosz Cichowicz 4IB;

3 miejsce Bartosz Kozowski 4IB.

Podczas uroczystej akademii w/w osoby zostały uhonorowane pamiątkowymi medalami i dyplomami, które zostały im wręczone przez panią wicedyrektor Elżbietę Magdziarz oraz Małgorzatę Bednarek. W akademii udział wzięli uczniowie klas pierwszych, którym prowadzące w bardzo szczegółowy sposób przybliżyły postać naszego patrona Józefa Nojego.

Serdeczne podziękowania wszystkim, którzy brali czynny udział w przygotowaniach Dnia Patrona nauczyciele: Małgorzata Bednarek, Grażyna Bernard, Piotr Kłos, Łukasz Naplocha , osoby prowadzące: Monika Nowińska, Monika Stefaniak, Sylwia Rzysko, Weronika Kolassa, Agata Golon. Dziękujemy Pani Katarzynie Bielejewskiej za pięknie wykonane dyplomy dla zwycięzców.

Małgorzata Bednarek

Zespół Kultury Fizycznej i Zdrowotnej

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
chrzest 966
 bip logo
odkrywcy talentow
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information