blank

XIX Jesienne Biegi Przełajowe Regionu Nadnotecko-Pilskiego „Sprawni-Razem”

19 sprawni razemDnia 26 września na trasach biegowych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie, mimo pochmurnej pogody, odbyły się XIX Jesienne Biegi Przełajowe Regionu Nadnotecko-Pilskiego „Sprawni-Razem”. Zawody od zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży i do Czarnkowa z radością przybywają reprezentanci różnych dyscyplin mistrzostw Polski. W tym roku zgłoszonych było 65 biegaczy, a przyjechało 43 zawodników ze szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych i gimnazjum z Gębic, Jastrowia, Piły, Starej Łubianki i Czarnkowa.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Starosta Czarnkowsko-Trzcianecki – pan Tadeusz Teterus, pani Aleksandra Błażejewska - Prezes Nadnoteckiego Stowarzyszenia „Sprawni-Razem” w Pile, pan Jan Palacz – Dyrektor oraz pani Anna Zalewska –Wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie.

Przeprowadzone zostały biegi w dwóch kategoriach wiekowych: młodszej i starszej, osobno dla dziewcząt i chłopców. Najszybszym biegaczom w każdej kategorii pan dyrektor Jan Palacz i pani Aleksandra Błażejewska wręczyli dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe. Zwycięskie placówki nagrodzone zostały pucharami. Po udekorowaniu zwycięzców, wszystkich zaproszono na przepyszny obiad w stołówce Internatu przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych.

Najlepsi biegacze ( a wśród nich Pamela Soleniewicz, uczennica „Górki”) pojadą w dniach 6-8.10.2017r. na Mistrzostwa Polski do Anturówka koło Łodzi.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie reprezentowali uczniowie:

Patryk Pertek z klasy III- zajął indywidualnie 7 miejsce

Łukasz Ostrowski z kl. I- zajął indywidualnie 4 miejsce

Pamela Soleniewicz - z kl. II- zajęła indywidualnie 2 miejsce

Natalia Chojnacka z kl. II –zajęła indywidualnie 4 miejsce

Paulina Wylegała z kl. I –zajęła indywidualnie 5 miejsce

Klaudia Olejnik z kl. I, która nie ukończyła biegu.

Oto wyniki klasyfikacji końcowej:

W kategorii dziewcząt młodszych zespołowo:

 1. SOSW Piła (147 punktów)
 2. ZSS Gębice (58 punktów)

W kategorii chłopców młodszych zespołowo:

 1. SOSW Jastrowie (136 punktów)
 2. SOSW Piła (123 punkty)
 3. ZS Gębice (82 punkty)

W kategorii dziewcząt starszych zespołowo:

 1. ZSP Czarnków (79 punktów)
 2. ZSP Stara Łubianka (57 punktów)

W kategorii chłopców starszych zespołowo:

 1. ZSP Stara Łubianka (129 punktów)
 2. ZSP Czarnków (49 punktów)
 3. SOSW Jastrowie (47 punktów)
 4. ZSS Gębice (21 punktów)

Organizatorzy dziękują panu Jerzemu Kucharskiemu za prowadzenie zawodów oraz wszystkim za pomoc w przeprowadzeniu zawodów (m.in. Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki, ZSP w Czarnkowie, Internat przy ZSP) a biegaczom długodystansowym życzą sukcesów w kolejnych zawodach i imprezach sportowych.

Zawody przygotowali Lucyna Kalkowska i Piotr Kłos.

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
chrzest 966
 bip logo
odkrywcy talentow
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information