blank

Podziękowania od Komendanta Powiatowego za współpracę

podziekowania komendant police14 czerwca 2017 roku Inspektor Piotr Ryżek, Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie oraz mł. asp. Justyna Przybył, Asystent Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji KPP złożyli podziękowania dla Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Jana Palacza oraz nauczycielki języka polskiego, jednocześnie instruktora teatralnego Grupy PaT powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego Justyny Łopatko za współpracę i zaangażowanie w działania Policji skierowane do młodzieży szkół Powiatu. Pan Komendant podkreślił otwartość i życzliwość przy realizacji Ogólnopolskiego Programu Policji „Profilaktyka a Ty” oraz innych przedsięwzięć profilaktycznych zarówno ze strony pana Palacza, jak i pani Łopatko. Wyraził jednocześnie nadzieję, że „przyszłość przyniesie jeszcze wiele okazji do dalszych kontaktów i wspólnego działania”.

Justyna Łopatko

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information