Rozśpiewany Kamil na miejscu II

rozspiewany kamilOd wielu już lat artystycznie uzdolnieni uczniowie naszej szkoły biorą udział w kultowym programie Dni Ziemi Czarnkowskiej, konkursie „Stań i śpiewaj”. Kiedyś byli to znani społeczności szkolnej, uzdolnieni artystycznie uczniowie, stypendyści Burmistrza Miasta Czarnków Karena Szeląg, Bartosz Tuta, czy Tomasz Czarnecki. W tym roku szkołę reprezentował Kamil Januszkiewicz, młody człowiek pozytywnie nakręcony, znany ze swojej pasji do muzyki, lider powiatowej grupy PaT.

Kamil wykonał dwa utwory: „Nieznajomy” Dawida Podsiadło oraz „O Pani!” Grzegorza Hyży. Jak sam mówi pod koniec drugiego utworu poczuł już lekkie rozluźnienie, dlatego być może miejsce II w konkursie wokalnym dla szkół ponadgimnazjalnych. Czarnkowska „Górka” może więc pochwalić się kolejnym sukcesem muzycznym, a sam Kamil zapowiada, że to nie koniec.

Gratulujemy wyśpiewanego sukcesu i życzymy kolejnych wyzwań muzycznych!

A. Zalewska