blank

Rozśpiewany Kamil na miejscu II

rozspiewany kamilOd wielu już lat artystycznie uzdolnieni uczniowie naszej szkoły biorą udział w kultowym programie Dni Ziemi Czarnkowskiej, konkursie „Stań i śpiewaj”. Kiedyś byli to znani społeczności szkolnej, uzdolnieni artystycznie uczniowie, stypendyści Burmistrza Miasta Czarnków Karena Szeląg, Bartosz Tuta, czy Tomasz Czarnecki. W tym roku szkołę reprezentował Kamil Januszkiewicz, młody człowiek pozytywnie nakręcony, znany ze swojej pasji do muzyki, lider powiatowej grupy PaT.

Kamil wykonał dwa utwory: „Nieznajomy” Dawida Podsiadło oraz „O Pani!” Grzegorza Hyży. Jak sam mówi pod koniec drugiego utworu poczuł już lekkie rozluźnienie, dlatego być może miejsce II w konkursie wokalnym dla szkół ponadgimnazjalnych. Czarnkowska „Górka” może więc pochwalić się kolejnym sukcesem muzycznym, a sam Kamil zapowiada, że to nie koniec.

Gratulujemy wyśpiewanego sukcesu i życzymy kolejnych wyzwań muzycznych!

A. Zalewska

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information