blank

XVIII Licealiada

licealiadaDnia 31.05.2017r. w Poznaniu w ramach XVIII Licealiady odbyły się Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Lekkiej Atletyce. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie. Filip Jankowski w skoku wzwyż zaliczając w trzeciej próbie 180 cm zajął czwarte miejsce. Do podium zabrakło naprawdę niewiele, gdyż zawodnik zajmujący trzecie miejsce uzyskał tą samą wysokość, tyle że w drugiej próbie. Bardzo dobrą siódmą lokatę z czasem 2.12 uzyskał Gracjan Dymek w biegu na 800m oraz nasza sztafeta 4x100 w składzie: Bartosz Kubiś, Kamil Kwiatkowski, Gracjan Dymek i Fabian Nowak – miejsce ósme. Na najdłuższym dystansie 3000m „Górkę” reprezentował Mariusz Mac zajmując dwunaste miejsce. Naszą szkołę reprezentowali również: Szymon Kostyk, Dawid Jankun, Krzysztof Wedeman i Łukasz Hajman – sztafeta szwedzka. Gratulujemy uzyskanych wyników.

Opiekun: Piotr Kłos

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information