blank

Turniej Kręglarski

turniej kreglarski6 czerwca 2017 roku w BOWLING – „RODŁO” w Pile z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka został rozegrany XXI Regionalny Turniej Kręglarski „SPRAWNI – RAZEM”. W turnieju udział wzięło 26 zawodników. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie reprezentowało dwoje zawodników. Natalia Chojnacka z wynikiem 86 pkt. zajęła czwarte miejsce. Natomiast Patryk Pertek swoimi rewelacyjnymi rzutami zdobył 122 pkt. wygrywając w ten sposób rywalizację w kategorii chłopców starszych. Gratulujemy!

Opiekun: Piotr Kłos

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information