blank

Konkurs wiedzy z języka obcego o tematyce prozdrowotnej

konk z wiedzy o jezDnia 25.05.2017roku odbył się konkurs wiedzy z języka obcego o tematyce prozdrowotnej – była to dodatkowa inicjatywa w ramach realizacji Tygodnia Zdrowia organizowanego w naszej szkole. Konkurs był inny niż zwykle, ponieważ na sukces pracowały drużyny w dwuosobowym składzie. Polegał on na napisaniu e – maila w języku niemieckim lub angielskim o tematyce zdrowotnej oraz przygotowaniu plakatu dowolną techniką plastyczną promującego zdrowy styl życia. Organizatorami konkursu była pani Katarzyna Nowak oraz pani Lucyna Urbaniak-Pielka.

Celem konkursu było promowanie wśród uczniów zdrowego stylu życia, rozwijania umiejętności językowych, motywowanie uczniów do nauki języków obcych, stworzenie możliwości sprawdzenia stopnia opanowania struktur leksykalno-gramatycznych w rywalizacji z uczniami innych klas. Rozwój umiejętności plastycznych oraz kreatywności młodzieży.

W konkursie brały udział drugie i trzecie klasy technikum. Znajomość języków oraz dobra współpraca doprowadziły 3 pary do zwycięstwa. Na podium stanęły następujące osoby:

I miejsce – Mateusz Segin oraz Daria Brodowska - 2TIL (język angielski)

II miejsce – Kamila Kiełczykowska oraz Bartosz Libera - 2TIL (język niemiecki)

III miejsce – Milena Markiewicz oraz Dominika Rybarczyk – 3EK

Uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów odbyło się 2 czerwca. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów językowych.

Organizatorzy

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information