Kto mnie rozpoznaje?

kto mnie rozpoznaZmienić swój wygląd w kilka chwil, aby być nie do rozpoznania? Postarzeć się o kilka czy kilkadziesiąt lat? Przeistoczyć się w księżniczkę elfów? Czy to możliwe? Ależ tak! Gdzie? Oczywiście w teatrze. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie, należący do grup „Słowo i gest”, „Twarzą w twarz” i „Słowa na wolności” działających przy Młodzieżowym Domu Kultury w Trzciance, 29 maja mieli okazję obejrzeć od kulis Teatr Nowy w Poznaniu i uczestniczyć w pokazie charakteryzacji. Młodzież mogła zobaczyć, jak wyglądają garderoby aktorów, posłuchać ciekawostek o historii Teatru Nowego i przede wszystkim dobrze się bawić, gdy charakteryzatorka mówiła o warsztacie i tajnikach swojej pracy, wyjaśniała, w czym między innymi tkwi magia teatru, odkrywała tajniki charakteryzacji oraz zademonstrowała na naszych uczniach swoje niezwykłe umiejętności. Oto efekty!

Opiekunki: Hanna Karcz-Sowińska, Mirosława Kunysz